soalan lazimJPNT | hubungiJPNT| aduanJPNT| petalamanJPNT

  • Bahasa Lain

greenbluered

´╗┐

Direktori Pegawai

 

JABATAN PERHUTANAN NEGERI TERENGGANU


Nama JawatanEmail (@forestry.gov.my)No. Telefon :09-627 (Samb)
Tuan Haji Roslan bin Rani
Pengarah Perhutanan Negeri Terengganu
roslanrani@forestry.gov.my

4122

Encik Mohd Syahrir Azrin bin Salleh
Timbalan Pengarahsyahrir@forestry.gov.my4128

Puan Fardiana binti Hashim
Timbalan Pengarah (Pentadbiran & Kewangan)


4139

Encik Md Zaidey bin Abdul KadirPenolong Pengarah Kanan (Operasi)
zaidey@forestry.gov.my
4129
Tuan Haji Helmy Tariq bin OthmanPenolong Pengarah Kanan (Pembangunan)
helmy@forestry.gov.my
4151
Encik Mohd Hadre bin Mohamad
Penolong Pengarah (Silvikultur & Perlindungan Hutan)
hadre@forestry.gov.my4153

Puan Siti Khatijah binti Othman
Penolong Pengarah (Perancangan & Pengurusan Hutan)

sitikhatijah@forestry.gov.my

4153

(Kosong)
Penolong Pengarah Hutan Taman Negeri & Bhg. Forest Eco Park

4155
Puan Maziah binti MahtarPenolong Pengarah (Operasi & Penguatkuasaan Hutan)

maziah_m@forestry.gov.my 



Encik Amirul Hakim bin Ash'ari
Penolong Pengarah (Perindustrian & Pengusahasilan Hutan)

amirul.hakim

4155

Puan Zaida binti Zakaria
Penolong Pengarah ( Hutan Lipur)

zaida@forestry.gov.my

4155

Puan W.Norakma binti W.Yusoff
Penolong Pengarah ( Perundangan & Pendakwaan)

norakma@forestry.gov.my

4153

Encik Abd. Wahab bin Jamaluddin
Penolong Pengarah (Siasatan)(JIP)
4153

(Kosong)
Penolong Pengarah (Integriti)


Encik Che Din bin Daud
Penolong Pegawai (Siasatan)(JIP)
4153

Puan Nor Suhaida binti Said
Penolong Pegawai Tadbir (Kanan)

idasuhaida78@gmail.com


4140
Puan Faridah binti Deraman
Penolong Pegawai (Perindustrian & Pengusahasilan Hutan)
faridahderamanforestry@gmail.com4155

Encik Haziq Syahmi bin Rohaizat
Penolong Pegawai (Perancangan & Pengurusan) I
haziqshahmi@terengganu.gov.my4153

Encik Yusri Farizal bin Mohd YusofPenolong Pegawai (Silvikultur & Perlindungan Hutan)
yusri.farizal@gmail.com4153

Encik Muhamad Salahuddin bin ZahariPenolong Pegawai (Perancangan & Pengurusan Hutan) II
muhdsalahuddin@terengganu.gov.my4153

Encik Muhammad Hasif bin Endut
Penolong Pegawai (Operasi & Penguatkuasaan Hutan) I


(Kosong)
Penolong Pegawai (Operasi & Penguatkuasaan Hutan) III

Puan Nurul Fatihah binti Ab.hadiPenolong Pegawai (Operasi & Penguatkuasaan Hutan) II
nurulfatihah@terengganu.gov.my

Puan Nor Atikah binti ZakariaPenolong Pegawai Latihan
(Kosong)
Penolong Pegawai (Ladang Hutan)(JIP)


Puan Norliza binti Mamat
Penolong Pegawai (Silvikultur & Perlindungan Hutan)


Encik Wan Shapawi bin Wan Yusof
Penolong Akauntan
wshapawi@terengganu.gov.my4136

Puan Nor Najwa binti Abdullah
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
nor_najwa@forestry.gov.my4137

Encik Mohd Rezuan bin Mamat
Penolong Jurutera Awam (JIP)
rezuan@forestry.gov.my

Puan Noor Hazwani binti Ali
Penolong Jurutera Awam


Encik Abdul Halim bin Mohd Nor
Penolong Jurutera Awam (JIP)
abdulhalim6164@yahoo.com

(Kosong)
Penolong Pegawai (Perundangan)


   

PEJABAT HUTAN DAERAH TERENGGANU UTARA  

Encik Wan Radzi bin Wan Abdullah
Pegawai Hutan Daerahwanradzi@forestry.gov.my09-6672834

Encik Kadri bin Saari
Ketua Penolong Pegawai Hutan Daerah Terengganu Utara


Puan Nur Shafiqah binti Ja'far
Penolong Pegawai Hutan Daerah (Renj. Kuala Terengganu

(Kosong)
Penolong Pegawai Hutan Daerah (Renj. Besut)

Encik Mohd Sariman bin Md Nor
Penolong Pegawai Hutan Daerah (Renj. Setiu)

(Kosong)
Penolong Pegawai Hutan Daerah (Renj. Pasir Akar)

   

PEJABAT HUTAN DAERAH TERENGGANU SELATAN

 
Encik Abu Bakar bin Rapaee
Pegawai Hutan Daerahabubakar@forestry.gov.my09-8481404

Encik Shahrul Rizal bin Baharudin

Ketua Penolong Pegawai Hutan Daerah Terengganu Selatan

09-8481404

Encik Wan Muhammad Firdauoss Ar'ri bin Wan AzmiPenolong Pegawai Hutan Daerah (Renj. Dungun)
09-8458837

Encik Zulherni bin Abdul Mubin
Penolong Pegawai Hutan Daerah (Renj. Durian Mas)

(Kosong)Penolong Pegawai Hutan Daerah (Renj. Kemaman)09-8591358

 Encik Muhammad Ismawi bin Ismail
Penolong Pegawai Hutan Daerah (Renj. Cheneh)09-8730575

   
PEJABAT HUTAN DAERAH TERENGGANU BARAT  

Encik Mohd Shahril Nizam bin Mat Ali
Pegawai Hutan Daerahshahrilnizam@forestry.gov.my09-6811259

Encik Muhammad Ashraf bin Busu
Penolong Pegawai Hutan Daerah (Renj. Kuala Berang)
ashrafmuhammad8853@gmail.com

Encik Ilias bin AwangPenolong Pegawai Hutan Daerah
rhilias@forestry.gov.my

Puan Nor Amizah binti Mamat
Penolong Pegawai Hutan Daerah (Renj. Ajil)
noramizahmamat@gmail.com

Encik Hasan bin Ghani
Penolong Pegawai Hutan Daerah (Renj. Jerangau)
09-8384854

Encik Mohd Zamri bin Taliyang @AliasPenolong Pegawai Hutan Daerah (Renj. Tengkawang)
mohdzamri89@terengganu.gov.my09-6818994