soalan lazimJPNT | hubungiJPNT| aduanJPNT| petalamanJPNT

  • Bahasa Lain

greenbluered

´╗┐

Direktori Pegawai

 

JABATAN PERHUTANAN NEGERI TERENGGANU


Nama JawatanEmail (@forestry.gov.my)No. Telefon :09-627 (Samb)
(Kosong)
Pengarah Perhutanan Negeri Terengganu


4122

Tn. Hj. Wan Abd Hamid Shukri bin Wan Abdul Rahman
Timbalan Pengarahwanamid@forestry.gov.my4128

En. Abu Bakar bin Jusoh
Timbalan Pengarah (Pentadbiran & Kewangan)

a_bakar@forestry.gov.my
4139

En. Md Zaidey bin Abdul KadirPen. Pengarah Kanan (Operasi)
zaidey@forestry.gov.my
4129
En. Nor Lokman bin Muhamad Nor @ Fakru
Pen. Pengarah Kanan (Pembangunan)
lokman@forestry.gov.my
4151
En. Mohd Hadre bin Mohamad
Pen. Pengarah (Silvikultur & Perlindungan Hutan)
hadre@forestry.gov.my4153

En. Muhamad Hafni bin Ahmad Saraji
Pen. Pengarah (Perancangan & Pengurusan Hutan)

hafni@forestry.gov.my

4153

(Kosong)
Pen. Pengarah Hutan Taman Negeri & Bhg. Forest Eco Park


En. Muhamat Azman bin Yahya
Pen. Pengarah (Operasi & Penguatkuasaan Hutan)

azmanyahya@forestry.gov.my

4132

(Kosong)
Pen. Pengarah (Perindustrian & Pengusahasilan Hutan)

 

4153

Cik Zaida binti Zakaria
Pen. Pengarah ( Hutan Lipur)

zaida@forestry.gov.my

4155

Pn. W.Norakma binti W.Yusoff
Pen. Pengarah ( Perundangan & Pendakwaan)

norakma@forestry.gov.my

4153

Pn. Maziah binti Mahtar
Pen. Pengarah (Siasatan)
maziah_m@forestry.gov.my4153

Pn. Nurul Amira binti Amberan
Pen. Pengarah (Integriti)


(Kosong)
Pen. Pegawai (Siasatan)


En. Ahmad Syahmi bin Md. Said
Pen. Pegawai Tadbir

 


4140
Pn. Faridah binti Deraman
Pen. Pegawai (Perindustrian & Pengusahasilan Hutan)
faridahderamanforestry@gmail.com4155

Cik Nor Amizah binti Mamat
Pen. Pegawai (Hutan Lipur)noramizahmamat@gmail.com4155

En. Mohd Alias bin Mohd NorPen. Pegawai (Operasi & Penguatkuasaan Hutan) I
aliasmdnoor377@gmail.com4153

Pn. Wan Zaizielawany binti Wan Muhamad Zin
Pen. Pegawai Latihan
zaiziela@forestry.gov.my4121
En. Che Rosmi bin Che Ali
Pen. Pegawai (Ladang Hutan)
rosmi@forestry.gov.my

Cik Nurul Fatihah binti Ab.hadi
Pen. Pegawai (Perancangan & Pengurusan Hutan)
nurulfatihah@terengganu.gov.my4153

(Kosong)
Pen. Pegawai (Silvikultur & Perlindungan Hutan)


En. Wan Mustaffa bin Wan Hasan
Pen. Akauntan
wmustaffa@terengganu.gov.my4342

Cik Nor Najwa binti Abdullah
Pen. Pegawai Teknologi Maklumat
nor_najwa@forestry.gov.my4137

En. Mohd Zamri bin Taliyang @Alias
Pen. Pegawai (Operasi & Penguatkuasaan Hutan) IImohdzamri89@terengganu.gov.my4153

En. Mohd Rezuan bin Mamat
Pen. Jurutera Awam
rezuan@forestry.gov.my

En. Engku Mohd Ariff bin Che Engku Besar
Pen. Jurutera Awam
engku.ariff14@gmail.com

En. Abdul Halim bin Mohd Nor
Pen. Jurutera Awam
abdulhalim6164@yahoo.com

   

PEJABAT HUTAN DAERAH TERENGGANU UTARA  
En. Wan Radzi bin Wan Abdullah
Pegawai Hutan Daerahwanradzi@forestry.gov.my09-6672834

(Kosong)
Ketua Penolong Pegawai Hutan Daerah Terengganu Utara


En. Mohd Farhan bin Che Hasim
Pen. Pegawai Hutan Daerah (Renj. Kuala Terengganumohd_farhan@forestry.gov.my

(Kosong)
Pen. Pegawai Hutan Daerah (Renj. Besut)

Tn. Hj. Hamid bin Mohamad
Pen. Pegawai Hutan Daerah (Renj. Setiu)hamid_m@forestry.gov.my

En. Yusri Farizal bin Mohd Yusof
Pen. Pegawai Hutan Daerah (Renj. Pasir Akar)yusri.farizal@gmail.com

   

PEJABAT HUTAN DAERAH TERENGGANU SELATAN

 
En. Shohaimi bin Md Sani
Pegawai Hutan Daerahshohaimi@forestry.gov.my09-8481404

En. Jackson Kinsabul

Ketua Penolong Pegawai Hutan Daerah Terengganu Selatan

jackson@forestry.gov.my09-8481404

En. Haziq Syahmi bin Rohaizat
Pen. Pegawai Hutan Daerah (Renj. Dungun)
haziqshahmi@terengganu.gov.my09-8458837

(Kosong)
Pen. Pegawai Hutan Daerah (Renj. Durian Mas)

En. Mohd Shazril bin Mohd Rapigh
Pen. Pegawai Hutan Daerah (Renj. Kemaman)shazril@forestry.gov.my09-8591358

En. Muhamad Salahuddin bin Zahari
Pen. Pegawai Hutan Daerah (Renj. Cheneh)muhdsalahuddin@terengganu.gov.my09-8730575

   
PEJABAT HUTAN DAERAH TERENGGANU BARAT  

En. Mohd Shahril Nizam bin Mat Ali
Pegawai Hutan Daerahshahrilnizam@forestry.gov.my09-6811259

En. Muhammad Ashraf bin Busu
Pen. Pegawai Hutan Daerah (Renj. Kuala Berang)
ashrafmuhammad8853@gmail.com

En. Ilias bin AwangPen. Pegawai Hutan Daerah (Renj. Ajil)
rhilias@forestry.gov.my

En. Abdul Hadi bin Mohamad
Pen. Pegawai Hutan Daerah (Renj. Jerangau)
abdhadiford46@gmail.com09-8384854

En. Muhammad Ismawi bin Ismail
Pen. Pegawai Hutan Daerah (Renj. Tengkawang)
ismawi@terengganu.gov.my09-6818994