1Akses
  • Bahasa Lain

greenbluered



Direktori Pegawai

 

JABATAN PERHUTANAN NEGERI TERENGGANU


Nama JawatanEmail (@forestry.gov.my)
En. Mohd Rahim Bin Rani
Pengarah Perhutanan Negeri Terengganu
rahim@forestry.gov.my

Tn. Hj. Wan Abd Hamid Shukri Bin Wan Abdul Rahman
Timbalan Pengarahwanamid@forestry.gov.my
En. Abu Bakar Bin Jusoh
Timbalan Pengarah (Pentadbiran & Kewangan)

a_bakar@forestry.gov.my
(Kosong)
Pen. Pengarah Kanan (Operasi)
En. Nor Lokman Bin Muhamad Nor @ Fakru
Pen. Pengarah Kanan (Pembangunan)
lokman@forestry.gov.my
En. Md Zaidey Bin Abdul Kadir
Pen. Pengarah (Silvikultur & Perlindungan Hutan)
zaidey@forestry.gov.my
En. Muhamad Hafni bin Ahmad Saraji
Pen. Pengarah (Perancangan & Pengurusan Hutan)

hafni@forestry.gov.my

En. Mohd Shahril Nizam Bin Mat Ali
Pen. Pengarah Hutan Taman Negeri & Bhg. Forest Eco Park
shahrilnizam@forestry.gov.my
En. Muhamat Azman Bin Yahya
Pen. Pengarah (Operasi & Penguatkuasaan Hutan)

azmanyahya@forestry.gov.my

Pn. Che Engku Nor Amiza binti Che Engku Chik
Pen. Pengarah (Perindustrian & Pengusahasilan Hutan)

amiza@forestry.gov.my

Cik Zaida binti Zakaria
Pen. Pengarah ( Hutan Lipur)

zaida@forestry.gov.my

Pn. W.Norakma binti W.Yusoff
Pen. Pengarah ( Perundangan & Pendakwaan)

norakma@forestry.gov.my

Pn. Maziah binti Mahtar
Pen. Pengarah (Siasatan)
maziah_m@forestry.gov.my
(Kosong)
Pen. Pegawai (Siasatan)
(Kosong)
Pen. Pegawai Tadbir Kanan

 

Pn. Faridah Binti Deraman
Pen. Pegawai (Perindustrian & Pengusahasilan Hutan)
Cik Nor Amizah Binti Mamat
Pen. Pegawai (Hutan Lipur)
En. Mohd Alias Bin Mohd NorPen. Pegawai (Operasi & Penguatkuasaan Hutan)aliasmdnoor377@gmail.com
Pn. Wan Zaizielawany Binti Wan Muhamad Zin
Pen. Pegawai Latihan
zaiziela@forestry.gov.my
En. Che Rosmi Bin Che Ali
Pen. Pegawai (Ladang Hutan)
rosmi@forestry.gov.my
Cik Nurul Fatihah Binti Ab.hadi
Pen. Pegawai (Perancangan & Pengurusan Hutan)
(Kosong)
Pen. Pegawai (Silvikultur & Perlindungan Hutan)
En. Wan Mustaffa Bin Wan Hasan
Pen. Akauntan
wmustaffa@terengganu.gov.my
Cik Nor Najwa binti Abdullah
Pen. Pegawai Teknologi Maklumat
nor_najwa@forestry.gov.my
(Kosong)
Pen. Jurutera Awam
En. Mohd Rezuan bin Mamat
Pen. Jurutera Awam
rezuan@forestry.gov.my
En. Engku Mohd Ariff Bin Che Engku Besar
Pen. Jurutera Awam
En. Abdul Halim Bin Mohd Nor
Pen. Jurutera Awam
   
PEJABAT HUTAN DAERAH TERENGGANU UTARA  
Pn. Asiah Binti Ya'acob
Pegawai Hutan Daerahasiah@forestry.gov.my
En. Azlan bin Abdul Aziz
Ketua Penolong Pegawai Hutan Daerah Terengganu Utara
azlan@forestry.gov.my
En. Mohd Farhan bin Che Hasim
Pen. Pegawai Hutan Daerah (Renj. Kuala Terengganumohd_farhan@forestry.gov.my
En. Mat Lazim bin Awang Hamat
Pen. Pegawai Hutan Daerah (Renj. Besut)lazim@forestry.gov.my
Tn. Hj. Hamid Bin Mohamad
Pen. Pegawai Hutan Daerah (Renj. Setiu)hamid_m@forestry.gov.my
   
PEJABAT HUTAN DAERAH TERENGGANU SELATAN 
En. Shohaimi Bin Md Sani
Pegawai Hutan Daerahshohaimi@forestry.gov.my
En. Jackson Kinsabul

Ketua Penolong Pegawai Hutan Daerah Terengganu Selatan (Kemaman)

jackson@forestry.gov.my
(Kosong)
Pen. Pegawai Hutan Daerah (Renj. Dungun)
En. Zawawi Bin Jusoh
Pen. Pegawai Hutan Daerah (Renj. Durian Mas)Zawawi.wawi@gmail.com
En. Mohd Shazril bin Mohd Rapigh
Pen. Pegawai Hutan Daerah (Renj. Kemaman)shazril@forestry.gov.my
   
PEJABAT HUTAN DAERAH TERENGGANU BARAT  
En. Mohd Asri bin Yussof
Pegawai Hutan Daerahasri@forestry.gov.my
(Kosong)
Pen. Pegawai Hutan Daerah (Renj. Kuala Berang)
En. Ilias Bin AwangPen. Pegawai Hutan Daerah (Renj. Ajil)
rhilias@forestry.gov.my
En. Abdul Hadi Bin Mohamad
Pen. Pegawai Hutan Daerah (Renj. Jerangau)
abdhadiford46@gmail.com
En. Muhammad Ismawi Bin Ismail
Pen. Pegawai Hutan Daerah (Renj. Tengkawang)