soalan lazimJPNT | hubungiJPNT| aduanJPNT| petalamanJPNT

  • Bahasa Lain

greenbluered

´╗┐

Direktori Pegawai

 

JABATAN PERHUTANAN NEGERI TERENGGANU


Nama JawatanEmail (@forestry.gov.my)No. Telefon :09-627 (Samb)
Tuan Haji Roslan bin Rani
Pengarah Perhutanan Negeri Terengganu
roslanrani@forestry.gov.my

4122

Encik Azni Rahman bin A. Wahid
Timbalan Pengarahazni_rahman@forestry.gov.my4128

Puan Fardiana binti Hashim
Timbalan Pengarah (Pentadbiran & Kewangan)


4139

Encik Md Zaidey bin Abdul KadirPenolong Pengarah Kanan (Operasi)
zaidey@forestry.gov.my
4129
Tuan Haji Helmy Tariq bin OthmanPenolong Pengarah Kanan (Pembangunan)
helmy@forestry.gov.my
4151
Encik Mohd Hadre bin Mohamad
Penolong Pengarah (Silvikultur & Perlindungan Hutan)
hadre@forestry.gov.my4153

Puan Siti Khatijah binti Othman
Penolong Pengarah (Perancangan & Pengurusan Hutan)

sitikhatijah@forestry.gov.my

4153

(Kosong)
Penolong Pengarah Hutan Taman Negeri & Bhg. Forest Eco Park


Puan Maziah binti MahtarPenolong Pengarah (Operasi & Penguatkuasaan Hutan)

maziah_m@forestry.gov.my 

4132

Puan Noorshathiroh binti SaidinPenolong Pengarah (Perindustrian & Pengusahasilan Hutan)

shathiroh@forestry.gov.my

4155

Puan Zaida binti Zakaria
Penolong Pengarah ( Hutan Lipur)

zaida@forestry.gov.my

4155

Puan W.Norakma binti W.Yusoff
Penolong Pengarah ( Perundangan & Pendakwaan)

norakma@forestry.gov.my

4153

(Kosong)
Penolong Pengarah (Siasatan)(JIP)
4153

(Kosong)
Penolong Pengarah (Integriti)


Encik Che Din bin Daud
Penolong Pegawai (Siasatan)(JIP)
4153

Puan Nor Suhaida binti Said
Penolong Pegawai Tadbir (Kanan)

idasuhaida78@gmail.com


4140
Puan Faridah binti Deraman
Penolong Pegawai (Perindustrian & Pengusahasilan Hutan)
faridahderamanforestry@gmail.com4155

Encik Haziq Syahmi bin Rohaizat
Penolong Pegawai (Hutan Lipur)haziqshahmi@terengganu.gov.my4155

Encik Muhammad Hasif bin Endut
Penolong Pegawai (Operasi & Penguatkuasaan Hutan) I
4153

Puan Nor Atikah binti ZakariaPenolong Pegawai Latihan
4121
Encik Che Rosmi bin Che Ali
Penolong Pegawai (Ladang Hutan)(JIP)
rosmi@forestry.gov.my

Puan Nur Shafiqah binti Ja'far
Penolong Pegawai (Perancangan & Pengurusan Hutan)
4153

Puan Norliza binti Mamat
Penolong Pegawai (Silvikultur & Perlindungan Hutan)


Encik Wan Shapawi bin Wan Yusof
Penolong Akauntan
wshapawi@terengganu.gov.my4136

Puan Nor Najwa binti Abdullah
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
nor_najwa@forestry.gov.my4137

Encik Mohd Zamri bin Taliyang @Alias
Penolong Pegawai (Operasi & Penguatkuasaan Hutan) IImohdzamri89@terengganu.gov.my4153

Encik Mohd Rezuan bin Mamat
Penolong Jurutera Awam (JIP)
rezuan@forestry.gov.my

Puan Noor Hazwani binti Ali
Penolong Jurutera Awam


Encik Abdul Halim bin Mohd Nor
Penolong Jurutera Awam (JIP)
abdulhalim6164@yahoo.com

Encik Wan Muhammad Firdauoss Ar'ri bin Wan Azmi
Penolong Pegawai (Operasi & Penguatkuasaan Hutan)


(Kosong)
Penolong Pegawai (Perundangan)


   

PEJABAT HUTAN DAERAH TERENGGANU UTARA  

Encik Wan Radzi bin Wan Abdullah
Pegawai Hutan Daerahwanradzi@forestry.gov.my09-6672834

Encik Muhamat Azman bin YahyaKetua Penolong Pegawai Hutan Daerah Terengganu Utara
azmanyahya@forestry.gov.my

Puan Nor Amizah binti MamatPenolong Pegawai Hutan Daerah (Renj. Kuala Terengganunoramizahmamat@gmail.com

Encik Mohd Sariman bin Md Nor
Penolong Pegawai Hutan Daerah (Renj. Besut)

Encik Mohd Farhan bin Che HasimPenolong Pegawai Hutan Daerah (Renj. Setiu)mohd_farhan@forestry.gov.my

Encik Yusri Farizal bin Mohd Yusof
Penolong Pegawai Hutan Daerah (Renj. Pasir Akar)yusri.farizal@gmail.com

   

PEJABAT HUTAN DAERAH TERENGGANU SELATAN

 
Encik Abu Bakar bin Rapaee
Pegawai Hutan Daerahabubakar@forestry.gov.my09-8481404

Encik Jackson Kinsabul

Ketua Penolong Pegawai Hutan Daerah Terengganu Selatan

jackson@forestry.gov.my09-8481404

(Kosong)Penolong Pegawai Hutan Daerah (Renj. Dungun)
09-8458837

Encik Zulherni bin Abdul Mubin
Penolong Pegawai Hutan Daerah (Renj. Durian Mas)

Puan Nurul Fatihah binti Ab.hadiPenolong Pegawai Hutan Daerah (Renj. Kemaman)nurulfatihah@terengganu.gov.my09-8591358

Encik Muhamad Salahuddin bin Zahari
Penolong Pegawai Hutan Daerah (Renj. Cheneh)muhdsalahuddin@terengganu.gov.my09-8730575

   
PEJABAT HUTAN DAERAH TERENGGANU BARAT  

Encik Mohd Shahril Nizam bin Mat Ali
Pegawai Hutan Daerahshahrilnizam@forestry.gov.my09-6811259

Encik Muhammad Ashraf bin Busu
Penolong Pegawai Hutan Daerah (Renj. Kuala Berang)
ashrafmuhammad8853@gmail.com

Encik Ilias bin AwangPenolong Pegawai Hutan Daerah (Renj. Ajil)
rhilias@forestry.gov.my

Encik Hasan bin Ghani
Penolong Pegawai Hutan Daerah (Renj. Jerangau)
09-8384854

Encik Muhammad Ismawi bin Ismail
Penolong Pegawai Hutan Daerah (Renj. Tengkawang)
ismawi@terengganu.gov.my09-6818994