faqengJPNT | contactusJPNT| complaintsformJPNT| sitemapJPNT

  • Bahasa Lain

greenbluered

´╗┐

Directory of Officers

 

TERENGGANU STATE FORESTRY DEPARTMENT


 

Name PositionEmail (@forestry.gov.my)Telephone Numb :09-627 (Ext.)
Dato' Norhaidi bin Yunus
Pengarah Perhutanan Negeri Terengganu
norhaidi@forestry.gov.my

4122

Encik Mohd Syahrir Azrin bin Salleh
Timbalan Pengarahsyahrir@forestry.gov.my4128

Puan Sharifah Noornaimah binti Syed Mahmood
Timbalan Pengarah (Pentadbiran & Kewangan)

snoornaimah@terengganu.gov.my
4139

Puan Zahariah binti Zainal Abidin
Penolong Pengarah Kanan (Operasi)
zahariah@forestry.gov.my
4129
Puan Noor Azrien binti Zainon
Penolong Pengarah Kanan (Pembangunan)
azrien@forestry.gov.my
4151
Encik Mohd Hadre bin Mohamad
Penolong Pengarah (Silvikultur & Perlindungan Hutan)
hadre@forestry.gov.my4153

Puan Siti Khatijah binti OthmanPenolong Pengarah (Perancangan & Pengurusan Hutan)

sitikhatijah@forestry.gov.my

4153

(Kosong)
Penolong Pengarah Hutan Taman Negeri & Bhg. Forest Eco Park

4155
Puan Maziah binti MahtarPenolong Pengarah (Operasi & Penguatkuasaan Hutan)

maziahmahtar@forestry.gov.my 


4157
Encik Amirul Hakim bin Ash'ari
Penolong Pengarah (Perindustrian & Pengusahasilan Hutan)

amirul.hakim@forestry.gov.my

4155

Puan Zaida binti Zakaria
Penolong Pengarah ( Hutan Lipur)

zaida@forestry.gov.my

4155

Puan W.Norakma binti W.Yusoff
Penolong Pengarah ( Perundangan & Pendakwaan)

norakma@forestry.gov.my

4153

Encik Abd. Wahab bin Jamaluddin
Penolong Pengarah (Siasatan)(JIP)
abdwahab@forestry.gov.my4153

(Vacant)
Penolong Pengarah (Integriti)


(Vacant)
Penolong Pegawai (Siasatan)(JIP)
4153

Puan Nor Suhaida binti Said
Penolong Pegawai Tadbir (Kanan)

norsuhaida@terengganu.gov.my

4140

Puan Faridah binti Deraman
Penolong Pegawai (Perindustrian & Pengusahasilan Hutan)
faridah81@terengganu.gov.my4155

Puan Yusmawati binti Yusoff
Setiausaha
yusmawati@terengganu.gov.my

Encik Haziq Syahmi bin Rohaizat
Penolong Pegawai (Perancangan & Pengurusan) I
haziqshahmi@terengganu.gov.my4153

Puan Nurasiah binti Zahari
Penolong Pegawai (Perancangan & Pengurusan) II
4153

Puan Norliza binti MamatPenolong Pegawai (Silvikultur & Perlindungan Hutan) I
norlizamamat@terengganu.gov.my4153

Encik Hasan bin GhaniPenolong Pegawai (Silvikultur & Perlindungan Hutan)IIhasanghani@terengganu.gov.my4153

Encik Ilias bin AwangPenolong Pegawai (Operasi & Penguatkuasaan Hutan) I
rhilias@forestry.gov.my

Encik Yusri Farizal bin Mohd YusofPenolong Pegawai (Operasi & Penguatkuasaan Hutan) IIfarizal86@terengganu.gov.my

Encik Muhammad Rozaimie bin Rosli
Penolong Pegawai (Operasi & Penguatkuasaan Hutan) III


Puan Nik Suzilawati binti Nik Dziauddin
Penolong Pegawai Latihan
09-6095023
Puan Nor Atikah binti ZakariaPenolong Pegawai (Ladang Hutan)
noratikah@terengganu.gov.my 

Encik Wan Shapawi bin Wan Yusof
Penolong Akauntan
wshapawi@terengganu.gov.my4136

Puan Nor Najwa binti Abdullah
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
nor_najwa@forestry.gov.my4137

Encik Nik Ahmad Rizal bin Nik GhazaliPenolong Jurutera Awam (JIP)
nikahmadrizal@hotmail.my

Puan Noor Hazwani binti Ali
Penolong Jurutera Awam
noorhazwani@terengganu.gov.my

Encik Abdul Halim bin Mohd Nor
Penolong Jurutera Awam (JIP)
halim@forestry.gov.my

Encik Amir Fuad bin Rosli
Penolong Pegawai (Hutan Lipur)

4155
Puan Nur Izzah binti Mohamad
Penolong Pegawai (Integriti)

4153
Encik Muhamad Salahuddin bin ZahariPenolong Pegawai (Perundangan)
muhdsalahuddin@terengganu.gov.my
4153
   

PEJABAT HUTAN DAERAH TERENGGANU UTARA  

Encik Wan Radzi bin Wan Abdullah
Pegawai Hutan Daerahwanradzi@forestry.gov.my09-6672834

Encik Kadri bin Saari
Ketua Penolong Pegawai Hutan Daerah Terengganu Utara
kadri@forestry.gov.my

Encik Mohd Zamri bin Taliyang @AliasPenolong Pegawai Hutan Daerah (Renj. Kuala Terengganu mohdzamri89@terengganu.gov.my

Puan Nur Shafiqah binti Ja'farPenolong Pegawai Hutan Daerah (Renj. Kuala Terengganu shafiqah@terengganu.gov.my

Encik Ridzuan bin Che Nazar
Penolong Pegawai Hutan Daerah (Renj. Besut)

Encik Mohd Sariman bin Md Nor
Penolong Pegawai Hutan Daerah (Renj. Setiu)mohdsariman@terengganu.gov.my

(Vacant)
Penolong Pegawai Hutan Daerah (Renj. Pasir Akar)

   

PEJABAT HUTAN DAERAH TERENGGANU SELATAN

 
Encik Abu Bakar bin Rapaee
Pegawai Hutan Daerahabubakar@forestry.gov.my09-8481404

Encik Shahrul Rizal bin Baharudin

Ketua Penolong Pegawai Hutan Daerah Terengganu Selatan

shahrul_r@forestry.gov.my09-8481404

Encik Wan Muhammad Firdauoss Ar'ri bin Wan AzmiPenolong Pegawai Hutan Daerah (Renj. Dungun)
firdauoss@terengganu.gov.my09-8458837

Encik Zulherni bin Abdul Mubin
Penolong Pegawai Hutan Daerah (Renj. Durian Mas)zulherni@terengganu.gov.my

(Vacant)Penolong Pegawai Hutan Daerah (Renj. Kemaman)09-8591358

Encik Muhammad Ismawi bin IsmailPenolong Pegawai Hutan Daerah (Renj. Cheneh)ismawi@terengganu.gov.my09-8730575

Encik Mohd Faris bin Mohd Ghani
Penolong Pegawai Hutan Daerah (Renj. Cheneh)09-8730575

   
PEJABAT HUTAN DAERAH TERENGGANU BARAT  

Encik Mohd Hafiz bin Hamzah
Pegawai Hutan Daerahhafiz@forestry.gov.my09-6811259

Puan Nurul Fatihah binti Ab.hadiPenolong Pegawai Hutan Daerah (Renj. Kuala Berang)
nurulfatihah@terengganu.gov.my

(Vacant)
Penolong Pegawai Hutan Daerah


Puan Nor Amizah binti MamatPenolong Pegawai Hutan Daerah (Renj. Ajil)
noramizah@terengganu.gov.my

Puan Noratini binti RazaliPenolong Pegawai Hutan Daerah (Renj. Ajil)


Encik Muhammad Ashraf bin BusuPenolong Pegawai Hutan Daerah (Renj. Jerangau)
muhdashraf@terengganu.gov.my09-8384854

Encik Muhammad Hasif bin EndutPenolong Pegawai Hutan Daerah (Renj. Tengkawang)
hasif95@terengganu.gov.my09-6818994