soalan lazimJPNT | hubungiJPNT| aduanJPNT| petalamanJPNT

  • Bahasa Lain

greenbluered

´╗┐

Direktori Pegawai

 

JABATAN PERHUTANAN NEGERI TERENGGANU


Nama JawatanEmail (@forestry.gov.my)No. Telefon :09-627 (Samb)
Tuan Haji Roslan bin Rani
Pengarah Perhutanan Negeri Terengganu
roslanrani@forestry.gov.my

4122

Encik Mohd Syahrir Azrin bin Salleh
Timbalan Pengarahsyahrir@forestry.gov.my4128

Puan Sharifah Noornaimah binti Syed Mahmood
Timbalan Pengarah (Pentadbiran & Kewangan)
snoornaimah@terengganu.gov.my

4139

Encik Md Zaidey bin Abdul KadirPenolong Pengarah Kanan (Operasi)
zaidey@forestry.gov.my
4129
Puan Noor Azrien binti Zainon
Penolong Pengarah Kanan (Pembangunan)
azrien@forestry.gov.my
4151
Encik Mohd Hadre bin Mohamad
Penolong Pengarah (Silvikultur & Perlindungan Hutan)
hadre@forestry.gov.my4153

Puan Siti Khatijah binti Othman
Penolong Pengarah (Perancangan & Pengurusan Hutan)

sitikhatijah@forestry.gov.my

4153

(Kosong)
Penolong Pengarah Hutan Taman Negeri & Bhg. Forest Eco Park

4155
Puan Maziah binti MahtarPenolong Pengarah (Operasi & Penguatkuasaan Hutan)

maziahmahtar@forestry.gov.my 

4157

Encik Amirul Hakim bin Ash'ari
Penolong Pengarah (Perindustrian & Pengusahasilan Hutan)

amirul.hakim@forestry.gov.my

4155

Puan Zaida binti Zakaria
Penolong Pengarah ( Hutan Lipur)

zaida@forestry.gov.my

4155

Puan W.Norakma binti W.Yusoff
Penolong Pengarah ( Perundangan & Pendakwaan)

norakma@forestry.gov.my

4153

Encik Abd. Wahab bin Jamaluddin
Penolong Pengarah (Siasatan)(JIP)
abdwahab@forestry.gov.my4153

(Kosong)
Penolong Pengarah (Integriti)


Encik Che Din bin Daud
Penolong Pegawai (Siasatan)(JIP)
chedin@forestry.gov.my4153

Puan Nor Suhaida binti Said
Penolong Pegawai Tadbir (Kanan)

norsuhaida@terengganu.gov.my 


4140
Puan Faridah binti Deraman
Penolong Pegawai (Perindustrian & Pengusahasilan Hutan)
faridah81@terengganu.gov.my4155

Puan Yusmawati Binti Yusoff
Setiausaha
yusmawati@forestry.gov.my

Encik Haziq Syahmi bin Rohaizat
Penolong Pegawai (Perancangan & Pengurusan) I
haziqshahmi@terengganu.gov.my4153

Puan Nurasiah binti Zahari
Penolong Pegawai (Perancangan & Pengurusan) II
4153

Puan Norliza binti Mamat
Penolong Pegawai (Silvikultur & Perlindungan Hutan) I
norlizamamat@terengganu.gov.my

Encik Yusri Farizal bin Mohd YusofPenolong Pegawai (Silvikultur & Perlindungan Hutan) II
farizal86@terengganu.gov.my

Encik Ilias bin AwangPenolong Pegawai (Operasi & Penguatkuasaan Hutan) I
rhilias@forestry.gov.my
4157
Encik Muhammad Rozaimie bin Rosli
Penolong Pegawai (Operasi & Penguatkuasaan Hutan) III4157

Puan Nurul Fatihah binti Ab.hadiPenolong Pegawai (Operasi & Penguatkuasaan Hutan) II
nurulfatihah@terengganu.gov.my
4157
Puan Nik Suzilawati binti Nik Dziauddin
Penolong Pegawai Latihan
09-6095023
Puan Nor Atikah binti ZakariaPenolong Pegawai (Ladang Hutan)
noratikah@terengganu.gov.my 

Encik Wan Shapawi bin Wan Yusof
Penolong Akauntan
wshapawi@terengganu.gov.my4136

Puan Nor Najwa binti Abdullah
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
nor_najwa@forestry.gov.my4137

Encik Nik Ahmad Rizal bin Nik Ghazali
Penolong Jurutera Awam (JIP)
nikahmadrizal@hotmail.my

Puan Noor Hazwani binti Ali
Penolong Jurutera Awam
noorhazwani@terengganu.gov.my

Encik Abdul Halim bin Mohd Nor
Penolong Jurutera Awam (JIP)
halim@forestry.gov.my

Encik Amir Fuad bin Rosli
Penolong Pegawai (Hutan Lipur)
4155

Puan Nur Izzah binti Mohamad
Penolong Pegawai (Integriti)
4155

Encik Muhamad Salahuddin bin ZahariPenolong Pegawai (Perundangan)
muhdsalahuddin@terengganu.gov.my4153

   

PEJABAT HUTAN DAERAH TERENGGANU UTARA  

Encik Wan Radzi bin Wan Abdullah
Pegawai Hutan Daerahwanradzi@forestry.gov.my09-6672834

Encik Kadri bin Saari
Ketua Penolong Pegawai Hutan Daerah Terengganu Utara
kadri@forestry.gov.my

Encik Mohd Zamri bin Taliyang @AliasPenolong Pegawai Hutan Daerah (Renj. Kuala Terengganumohdzamri89@terengganu.gov.my 

Puan Nur Shafiqah binti Ja'far
Penolong Pegawai Hutan Daerah (Renj. Kuala Terengganushafiqah@terengganu.gov.my

Encik Ridzuan bin Che Nazar
Penolong Pegawai Hutan Daerah (Renj. Besut)

Encik Mohd Sariman bin Md Nor
Penolong Pegawai Hutan Daerah (Renj. Setiu)mohdsariman@terengganu.gov.my

(Kosong)
Penolong Pegawai Hutan Daerah (Renj. Pasir Akar)

   

PEJABAT HUTAN DAERAH TERENGGANU SELATAN

 
Encik Abu Bakar bin Rapaee
Pegawai Hutan Daerahabubakar@forestry.gov.my09-8481404

Encik Shahrul Rizal bin Baharudin

Ketua Penolong Pegawai Hutan Daerah Terengganu Selatan

shahrul_r@forestry.gov.my09-8481404

Encik Wan Muhammad Firdauoss Ar'ri bin Wan AzmiPenolong Pegawai Hutan Daerah (Renj. Dungun)
firdauoss@terengganu.gov.my09-8458837

Encik Zulherni bin Abdul Mubin
Penolong Pegawai Hutan Daerah (Renj. Durian Mas)zulherni@terengganu.gov.my

(Kosong)Penolong Pegawai Hutan Daerah (Renj. Kemaman)09-8591358

Encik Muhammad Ismawi bin Ismail
Penolong Pegawai Hutan Daerah (Renj. Cheneh)ismawi@terengganu.gov.my09-8730575

Encik Mohd Faris bin Mohd Ghani
Penolong Pegawai Hutan Daerah (Renj. Cheneh)09-8730575

   
PEJABAT HUTAN DAERAH TERENGGANU BARAT  

Encik Mohd Shahril Nizam bin Mat Ali
Pegawai Hutan Daerahshahrilnizam@forestry.gov.my09-6811259

Encik Muhammad Ashraf bin Busu
Penolong Pegawai Hutan Daerah (Renj. Kuala Berang)
muhdashraf@terengganu.gov.my

Puan Nor Amizah binti Mamat
Penolong Pegawai Hutan Daerah (Renj. Ajil)
noramizah@terengganu.gov.my

Puan Noratini binti Razali
Penolong Pegawai Hutan Daerah (Renj. Ajil)


Encik Hasan bin Ghani
Penolong Pegawai Hutan Daerah (Renj. Jerangau)
hasanghani@terengganu.gov.my09-8384854

Encik Muhammad Hasif bin EndutPenolong Pegawai Hutan Daerah (Renj. Tengkawang)
hasif95@terengganu.gov.my09-6818994